Serwis autokarów lubelskie

wynajem autokarów Kraśnik
Firma AGAT to polski przewoźnik autokarowy. Marka AGAT powstała w roku 1993 i od tego czasu nieprzerwalnie obsługuje pasażerów w przewozach turystycznych i liniach międzynarodowych, zapewniając transport z Polski do Europy Zachodniej. Od 2010 roku oferta AGAT poszerzona została o połączenia na Ukrainę. W tym celu podjęliśmy współpracę z ukraińskimi przewoźnikami, poszerzając tym samym naszą ofertę o 21 linii, która ciągle jest uzupełniana o nowe kierunki.
przewozy autokarowe Kraśnik
Ciągłe inwestowanie w tabor autokarowy tak, by spełniał najwyższe europejskie standardy i wymagania sprawiło, że mogliśmy od maja 2018 r. w większym stopniu zaangażować się w obsługę wyjazdów turystycznych dla biur podróży z całej Polski. Realizujemy również indywidualne zamówienia obejmujące wynajem autokarów po Polsce i Europie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam z powodzeniem wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów i stać się również organizatorem turystyki.
przewóz osób Kraśnik
Stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie naszych usług. Nasz zespół stanowi wykwalifikowana kadra pracowników, dbamy o najwyższe standardy obsługi oraz komfort i bezpieczeństwo na pokładach naszych autokarów.

Zapraszamy do współpracy.